Užijte si jeho jedinečnost
z různých úhlů pohledu

Vůz, který se nebojí být jiný než ostatní.
Protože ví, že jedině tak se stane výjimečným.

GENIÁLNÍ DESIGN

Nejlepší příklad inovativnosti fluidního designu, který je srdcem filozofie Hyundai. Sportovní přední část, úžasná záď a spousta originálních detailů. i30 vás okouzlí.

Geniální design
 • Jednoduše originální
  Jednoduše originální Byl navržen, aby odrážel váš charakter. Mřížka chladiče s výraznými vodorovnými lamelami dává nepokrytě najevo sportovní a optimistickou povahu a zesiluje celkový dojem z vozu.
 • Sportovní a elegantní
  Sportovní a elegantní Elegantní boční linie i30 a sportovní kola z lehkých slitin zesilují sportovní dojem a uspokojí všechny, kdo vyznávají sportovní a současně elegantní styl.

7stupňová dvouspojková převodovka (DCT)

Navíc k 6st. manuální a automatické převodovce je nově dostupná 7st. dvouspojková převodovka DCT, která přináší vynikající zrychlení spolu s nízkou spotřebou paliva. Poskytuje úspornost manuální převodovky současně s pohodlím automatického řazení.

Je dostupná s motory 1,6 GDI a 1,6 CRDi
7stupňová dvouspojková převodovka (DCT)

7 airbagů

Sytém 7 airbagů pokrývá doslova každé nebezpečné místo v interiéru. Společně se sadou elektronických asistentů vás udržuje v bezpečí.

7 airbagů

Ventilovaná a vyhřívaná sedadla

Ventilovaná sedadla s 3stupňovým nastavením intenzity chlazení ocení řidič i cestující na předním sedadle zejména v letním období. V zimním období je pak možné využít vyhřívání, opět nastavitelné ve 3 stupních.

Ventilovaná a vyhřívaná sedadla
VÝRAZNÝ DESIGN
INSPIROVANÝ PŘÍRODOU

Design i30, inspirovaný tvary v přírodě, budeskutečným vyjádřením vašeho stylu.

Přední část vozu

Detail přední části vozu Hyundai i30
Bixenonové světlomety
Bixenonové světlomety Bixenonové světlomety vytvářejí výrazně jasnější a delší kužel světla bez nežádoucího oslňování protijedoucích vozidel. Jsou doprovozeny stylovým světleným pruhem Light guide, který zároveň plní funkci pozičních světel. Součást výbavy Weekend Premium.
Mřížka chladiče
Mřížka chladiče Unikátní přední mřížka vyznává čisté a jednoduché linie v rovnoběžném horizontálním uspořádání. Chromované dekorační lišty zesilují dojem luxusu.

Boční část vozu

Boční pohled na vůz Hyundai i30
Panoramatická střecha
Panoramatická střecha Elektricky ovládané dvoudílné panoramatické střešní okno nabízí skutečné potěšení z jízdy na čerstvém vzduchu. Přední panel se na povel tlačítka automaticky otevře a vpředu se vysune vzduchový deflektor, který zmírní nežádoucí hluk a nadměrný průvan.

Zadní část vozu

Zadní pohled na vůz Hyundai i30
Zadní kombinované svítilny
Zadní kombinované svítilny Dvoudílné zadní svítilny začnou díky funkci výstražného brzdění automaticky přerušovaně svítit, pokud začnete prudce brzdit, aby byli řidiči vzadu jedoucích vozidel ještě lépe varováni. Ve verzi Weekend Style a Premium navíc v unikátním provedení využívajícím technologii LED pro koncová a brzdová světla.
Zadní spoiler
Zadní spoiler Pro všechny verze i30 standardně dodávaný zadní spoiler zvyšuje aerodynamickou účinnost a dále vylepšuje design vozu. Integrované třetí LED brzdové světlo zvyšuje úroveň bezpečnosti.
 • víceBixenonové světlomety
  víceMřížka chladiče
  • Bixenonové světlomety Bixenonové světlomety vytvářejí výrazně jasnější a delší kužel světla bez nežádoucího oslňování protijedoucích vozidel. Jsou doprovozeny stylovým světleným pruhem Light guide, který zároveň plní funkci pozičních světel. Součást výbavy Weekend Premium.
  • Mřížka chladiče Unikátní přední mřížka vyznává čisté a jednoduché linie v rovnoběžném horizontálním uspořádání. Chromované dekorační lišty zesilují dojem luxusu.
 • Boční část
  vícePanoramatická střecha
  • Panoramatická střecha Elektricky ovládané dvoudílné panoramatické střešní okno nabízí skutečné potěšení z jízdy na čerstvém vzduchu. Přední panel se na povel tlačítka automaticky otevře a vpředu se vysune vzduchový deflektor, který zmírní nežádoucí hluk a nadměrný průvan.
 • víceZadní
  kombinované svítilny
  víceZadní spoiler
  • Zadní kombinované svítilny Dvoudílné zadní svítilny začnou díky funkci výstražného brzdění automaticky přerušovaně svítit, pokud začnete prudce brzdit, aby byli řidiči vzadu jedoucích vozidel ještě lépe varováni. Ve verzi Weekend Style a Premium navíc v unikátním provedení využívajícím technologii LED pro koncová a brzdová světla.
  • Zadní spoiler Pro všechny verze i30 standardně dodávaný zadní spoiler zvyšuje aerodynamickou účinnost a dále vylepšuje design vozu. Integrované třetí LED brzdové světlo zvyšuje úroveň bezpečnosti.
 • Integrované směrové ukazatele a osvětlení nástupního prostoru Integrované směrové ukazatele a osvětlení nástupního prostoru
  Zatímco ukazatele směru elegantně integrované do krytů vnějších zpětných zrcátek zlepšují viditelnost vozu při odbočování, osvětlení nástupního prostoru se decentně rozsvítí při nástupu a opouštění vozu.
 • Elektricky sklopná vnější zpětná zrcátka Elektricky sklopná vnější zpětná zrcátka
  U vozů vybavených systémem Inteligentního klíče se automaticky sklopí při uzamčení vozu. Zároveň je můžete elektricky sklopit např. při průjezdu úzkými prostory.
 • Mlhovky a LED světla denního svícení
  LED světla pro denní svícení zlepšují viditelnost vozu a doplňují i30 o další stylistický a bezpečnostní prvek. Přední mlhovky jsou nápaditě integrovány do předního nárazníku.
 • Uvítací světla v dveřních klikách
  LED světla integrovaná do vnějších klik dveří poskytují skutečně stylové uvítání při příchodu k vozu. (Standard pro vozy se systémem Inteligentního klíče).
PŘÍJEMNÉ PROSTŘEDÍ, KDE BUDETE MÍT VŠE PLNĚ POD KONTROLOU

Každý detail interiéru byl navržen tak, aby přinášel harmonii mezi řidičem a vozem.Jakmile se posadíte za volant, budete si jisti, že se na i30 můžete plně spolehnout.
Béžová Černá
Barva sedadel
Design interiéru

Kompaktní zvenku, velkolepý uvnitř.
i30 nabízí možnost volby provedení interiéru dle vašeho osobního vkusu.
Usaďte se do kokpitu i30 a nechte se obklopit precizně zpracovanou přístrojovou deskou a řadou inovativních technologií ukrytých uvnitř.

Přední část interiéru

Detail přední části interiéru vozu Hyundai i30
Přístrojový panel Supervision
Přístrojový panel Supervision s 4,3“ TFT displejem Je ztělesněním moderního a funkčního designu a přináší nebývalou zřetelnost zobrazovaných informací. Kromě toho i šetří zrak řidiče.
Ventilovaná a vyhřívaná sedadla
Ventilovaná a vyhřívaná sedadla Ventilovaná sedadla s 3stupňovým nastavením intenzity chlazení ocení řidič i cestující na předním sedadle zejména v letním období. V zimním období je pak možné využít vyhřívání, opět nastavitelné ve 3 stupních.
Automatická klimatizace
Automatická klimatizace Užívejte si po celý rok komfort dvouzónové klimatizace a automatického odmlžování oken. Řidič i spolujezdec si mohou nastavit odlišnou teplotu.

Zadní část interiéru

Zadní část interiéru vozu Hyundai i30
Sklopná zadní sedadla
Sklopná zadní sedadla dělená v poměru 6:4 Zadní sedadla s dělenými sedáky a opěradly zvyšují praktičnost vozu a dovolují flexibilně rozšířit přepravní kapacitu vozu. Po sklopení navíc vzniká rovná plocha.
Držáky nápojů v přední konzole
Držáky nápojů v přední konzole a zadní loketní opěrce Osvěžení na cestě je velmi důležité, proto i30 obsahuje držáky nápojů pro přední i zadní sedadla. Zadní loketní opěrka s držáky nápojů je součástí výbavy Weekend.
Výdechy ventilace
Výdechy ventilace pro 2. řadu sedadel a zadní loketní opěrce Zvyšují komfort cestování na zadních sedadlech a umožňují cestujícím vzadu regulovat směr a intenzitu proudění vzduchu.
Design interiéru
\
Design interiéru
Přístrojový panel Supervision
s 4,3“ TFT displejem

Je ztělesněním moderního a funkčního designu a přináší nebývalou zřetelnost zobrazovaných informací. Kromě toho i šetří zrak řidiče.

Přístrojový panel Supervision s 4,3“ TFT displejem
Zavřít
Ventilovaná a vyhřívaná sedadla

Ventilovaná sedadla s 3stupňovým nastavením intenzity chlazení ocení řidič i cestující na předním sedadle zejména v letním období. V zimním období je pak možné využít vyhřívání, opět nastavitelné ve 3 stupních.

Ventilovaná a vyhřívaná sedadla Zavřít
Automatická klimatizace

Užívejte si po celý rok komfort dvouzónové klimatizace a automatického odmlžování oken. Řidič i spolujezdec si mohou nastavit odlišnou teplotu.

Automatická klimatizace
Zavřít
Sklopná zadní sedadla
dělená v poměru 6:4

Zadní sedadla s dělenými sedáky a opěradly zvyšují praktičnost vozu a dovolují flexibilně rozšířit přepravní kapacitu vozu. Po sklopení navíc vzniká rovná plocha.

Sklopná zadní sedadla dělená v poměru 6:4
Zavřít
Držáky nápojů v přední konzole
a zadní loketní opěrce

Osvěžení na cestě je velmi důležité, proto i30 obsahuje držáky nápojů pro přední i zadní sedadla. Zadní loketní opěrka s držáky nápojů je součástí výbavy Weekend.

Držáky nápojů v přední konzole a zadní loketní opěrce
Zavřít
Výdechy ventilace
pro 2. řadu sedadel

Zvyšují komfort cestování na zadních sedadlech a umožňují cestujícím vzadu regulovat směr a intenzitu proudění vzduchu.

Výdechy ventilace pro 2. řadu sedadel
Zavřít
 • Elektricky nastavitelné sedadlo řidiče Elektricky nastavitelné sedadlo řidiče
  Pomáhá řidiči snadněji nalézt optimální polohu při řízení. Součástí je i elektricky nastavitelná bederní opěrka
 • Audiosystém Audiosystém
  Audiosystém vozu i30 je standardně vybaven čtyřmi širokopásmovými reproduktory – dvěma v předních a dvěma v zadních dveřích. Na přání jej lze rozšířit o 2 dodatečné výškové reproduktory.
 • Stropní konzola Stropní konzola
  Soustava vnitřního osvětlení zahrnuje mimo jiné čtecí lampičky na straně řidiče a spolujezdce a držák na brýle ve stropní konzole.
 • Středová konzola Středová konzola
  Ve středové konzole mezi předními sedadly je uzavíratelná schránka pro malé předměty. Díky možnosti podélného posunu poskytuje integrovaná loketní opěrka ještě vyšší úroveň komfortu.
 • Chlazení nápojů Chlazení nápojů
  Odkládací schránka před sedadlem spolujezdce disponuje speciálním přívodem chladného vzduchu, díky němuž si vaše nápoje uchovají svěží teplotu.
 • Manuální klimatizace Manuální klimatizace
  Výkonná klimatizace s manuálním ovládáním vám umožňuje nastavit si teplotu v interiéru podle vašich osobních preferencí.
SNADNĚJŠÍ ŘÍZENÍ, ZÁBAVNĚJŠÍ JÍZDA
Plynulé a snadné ovládání a dostatek výkonu.Co víc potřebujete pro radost z jízdy?
 • 1.6 GDi
  zážehový motor

  Vyspělý zážehový motor poskytuje maximální výkon 135 k při 6 300 otáčkách a nejvyšší točivý moment 164 Nm při 4850 ot./m. Využívá přímého vstřikování benzinu a proměnného časování sacích a výfukových ventilů.

  1.6 GDi
  1.6 GDi
  Max. výkon
  135 k
  Max. točivý moment
  164 Nm
 • 1.6 MPi
  zážehový motor

  Osvědčený zážehový motor poskytuje maximální výkon 120 k při 6 300 otáčkách a nejvyšší točivý moment 156 Nm při 4850 ot./m. Využívá proměnného časování sacích a výfukových ventilů.

  1.6 MPi
  1.6 MPi
  Max. výkon
  120 k
  Max. točivý moment
  156 Nm
 • 1.4 MPi
  zážehový motor

  Osvědčený zážehový motor poskytuje maximální výkon 100 k při 6 000 otáčkách a nejvyšší točivý moment 134 Nm při 3500 ot./m. Využívá proměnného časování sacích a výfukových ventilů.

  1.4 MPi
  1.4 MPi
  Max. výkon
  100 k
  Max. točivý moment
  134 Nm
 • 1.6 CRDi
  dieselový motor s VGT

  Výkonný vznětový motor poskytuje maximální výkon 136 k při 4 000 otáčkách a nejvyšší točivý moment 280 Nm při 1500 – 3000 ot./m pro manuální převodovku a 300 Nm při 1750-2500 ot./m pro převodovku DCT.

  1.6 CRDi
  1.6 CRDi
  Max. výkon
  136 k
  Max. točivý moment
  280 Nm
 • 1.4 CRDi
  dieselový motor

  Úsporný vznětový motor poskytuje maximální výkon 90 k při 4 000 otáčkách a nejvyšší točivý moment 240 Nm při 1500 – 2500 ot./m.

  1.4 CRDi
  1.4 CRDi
  Max. výkon
  90 k
  Max. točivý moment
  240 Nm
 • 6stupňová automatická převodovka 6stupňová automatická převodovka
  Benzinový motor o objemu 1,6 litru lze kombinovat s kultivovanou 6stupňovou automatickou převodovkou, která dodává vozu odpovídající dynamiku při zachování příznivé spotřeby paliva.
 • 6stupňová manuální převodovka 6stupňová manuální převodovka
  Všechny motory pro modely i30 se standardně dodávají ve spojení s 6stupňovou manuální převodovkou, která poskytuje velmi precizní a plynulé řazení. Kontrolka na přístrojové desce přitom signalizuje ideální okamžik pro řazení a pomáhá dále snížit spotřebu paliva a emise CO2. Kůží obšitá hlavice řadicí páky perfektně ladí s koženým obšitím volantu.
 • 7st. dvouspojková převodovka 7st. dvouspojková převodovka
  Navíc k 6st. manuální a automatické převodovce je nově dostupná 7st. dvouspojková převodovka DCT, která přináší vynikající zrychlení spolu s nízkou spotřebou paliva. Poskytuje okamžité a plynulé změny rychlostních stupňů bez ztráty výkonu a kombinuje úspornost manuální převodovky s pohodlím automatického řazení.
 • Přední náprava typu McPherson Přední náprava typu McPherson
  i30 využívá na přední nápravě osvědčené zavěšení kol typu McPherson.
 • Vyspělá víceprvková zadní náprava Vyspělá víceprvková zadní náprava
  Zlepšuje jízdní komfort a přilnavost kol v zatáčkách. Je standardní výbavou u všech verzí.
PRVOTŘÍDNÍ BEZPEČÍ JIŽ VE STANDARDU

Buďte v bezpečí díky pokročilým bezpečnostním systémům vozu i30 zahrnujícím např. elektronický stabilizační systém ESC, systém VSM nebo 7 airbagů včetně kolenního u řidiče.
 • Elektronický stabilizační systém ESC

  Systém ESC průběžně sleduje směrovou stabilitu vozidla a záběr kol. Zaznamená-li náznak smyku a ztráty stability, automaticky zasáhne přibrzděním jednotlivých kol, aby se zabránilo ztrátě kontroly nad vozem.

 • Vehicle stability management (VSM)

  Systém VSM zlepšuje směrovou stabilitu vozu pomocí ovládání brzd a prostřednictvím zásahů elektrického posilovače řízení (MDPS). V případě brzdění na nehomogenním povrchu pomáhá řidiči zachovat zvolený směr jízdy prostřednictvím diskrétních zásahů do řízení.

 • Zesílená konstrukce karoserie
  Konstrukce karoserie zajišťuje skvělé jízdní vlastnosti a byla navržena tak, aby ve spojení s ostatními prvky aktivní a bezpečnosti poskytovala posádce maximální bezpečí.
 • Bezpečnostní elektricky ovládaná okna
  Bezpečnostní systém elektronicky ovládaných oken nabízí pohodlný jednodotykový systém ovládání (standardem u řidiče, na všech 4 oknech u vozů s Inteligentním klíčem). Aby se zabránilo zraněním, obsahuje i ochranu proti skřípnutí.
 • Ergonomická ovládací tlačítka
  Na loketní opěrce dveří řidiče nechybí kromě ovladačů oken také prvky nastavování vnějších zpětných zrcátek.
 • Pedály z lehké slitiny
  Sportovní protiskluzové pedály z lehké slitiny vám zaručí sportovní vzhled i jedinečný zážitek z jízdy.
 • Elektrická parkovací brzda
  Namísto tradiční rozměrné páky v interiéru naleznete elegantní tlačítko na středové konzole s dodatečným odkládacím prostorem a výdechy ventilace pro cestující na zadních sedadlech.
FUNKCE, KTERÝM NEODOLÁTE
Jak komfortní může automobil být?
Nastupte a nechte se překvapit jeho high-tech technologiemi.
 • Systém Flex Steer™ Různé jízdní situace vyžadují odlišnou zpětnou vazbu. Proto i30 nabízí řízení s posilovačem FLEX STEER, který disponuje třemi úrovněmi citlivosti. Režim Normal poskytuje výbornou odezvu při jízdě v městských ulicích i mimo město. Při parkování vám režim Comfort dále usnadní manévrování. Pokud zvolíte režim Sport, získáte rychlejší a přímější odezvu pro jízdu vyšší rychlostí. Uvedené režimy můžete aktivovat tlačítkem na volantu.
 • Dálkové ovládání na volantu Multifunkční volant obšitý jemnou kůží posiluje sportovní charakter vozu a zároveň obsahuje všechny ovládací prvky v dosahu vašich prstů. Řízení je vybaveno citlivým elektrickým posilovačem, který může být vybaven systémem FLEX STEER s variabilní charakteristikou, volitelnou řidičem. Volant lze manuálně nastavit do optimální polohy ve svislé i podélné ose.
  Ovládací prvky audiosystému
  Na levé straně volantu jsou všechny ovladače audia spolu s dálkovým ovládáním pro Bluetooth s funkcí rozpoznávání hlasu.
  Ovládací prvky tempomatu
  Dopřejte si uvolněnější jízdu po dálnicích - na volantu naleznete ovládání aktivního tempomatu s omezovačem rychlosti.
  Ovládací prvky telefonu
  Bluetooth hands-free umožní bezpečně telefonovat za jízdy.
  Nastavení ovládání FLEX STEER™
  Na pravé straně volantu jsou ovladače řízení jako FLEX STEER™ či nastavení informačního displeje a palubního počítače.
 • Parkovací kamera Překážky za vozidlem jsou často jen obtížně viditelné. Chcete-li mít lepší výhled, můžete si i30 objednat se zadní parkovací kamerou. Jakmile zařadíte zpětný chod, objeví se širokoúhlý barevný obraz na displeji navigačního systému nebo ve zpětném zrcátku, pokud není vůz vybaven navigačním systémem. Jestliže se za vozem nachází překážka, zazní výstražný signál. Grafické linie na displeji indikující vzdálenost vám parkování ještě více usnadní.
 • ADAPTIVNÍ BIXENONOVÉ SVĚTLOMETY Hyundai i30 nabízí inovativní adaptivní světlomety (AFLS), které zvyšují bezpečnost zejména při průjezdu zatáčkami. Systém natáčí světelný kužel ve směru otáčení volantem, čímž zlepšuje výhled a poskytuje řidiči více času na případnou reakci. Adaptivní funkce je k dispozici jako součást bixenonových světlometů.
 
 • Automatické odmlžování
  Automatický systém odmlžování pomůže zajistit, že skla nebudou zamlžená, a poskytne tak v kratší době jasný výhled na silnici.
 • Připojení multimédií
  Výbava obsahuje konektor USB/iPod a přídavný port pro připojení jiných zařízení. Nechybí ani dvě 12V zásuvky.
 • Spouštění motoru tlačítkem
  Místo otáčení klíčku v zámku zapalování spustíte motor jednoduše stisknutím tlačítka. K dispozici pouze ve spojení s inteligentním klíčem.
 • Inteligentní klíč
  Pro bezpečný přístup do vozu a jeho uzamčení stačí, abyste měli inteligentní klíč v kapse, tašce nebo kabelce.
 • Dešťový senzor
  Systém sleduje intenzitu deště a automaticky upravuje rychlost stěračů.
 • Samostmívací vnitřní zrcátko
  Samostmívací vnitřní zrcátko
 • Inteligentní parkovací asistent
  Inteligentní poloautomatický parkovací asistent sám najde parkovací mezeru a pak zaparkuje bez ovládání směru řidičem. Na vás je jen ovládání pedálů. Zvládne podélné parkování na levé i pravé straně, kolmé parkování i vyjetí z parkovacího místa.
 • Varovný systém vyjetí vozu
  z jízdního pruhu (LDWS)

  Systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu LDWS využívá čelní kameru a upozorní řidiče akustickým a vizuálním varováním, pokud vyjíždí z jízdního pruhu, aniž by dával znamení o změně směru jízdy.