Práce v Hyundai

Práce v Hyundai

 

Společnost je jen tak dobrá, jak dobří jsou ti, kteří v ní pracují.

My v Hyundai neustále hledáme inteligentní a talentované lidi, kteří jsou odhodláni tvrdě pracovat a stát se nepostradatelnou součástí našeho týmu.

Naše firemní filozofie se opírá o pět základních hodnot, které jsou DNA našeho úspěchu:

 

Zákazník

Prosazujeme na zákazníka orientovanou firemní kulturu poskytováním nejlepší kvality a bezkonkurenčních služeb v duchu hodnot „zákazník na prvním místě“.

Výzva

Odmítáme se spokojit s málem, přijímáme každou další a ještě větší výzvu, věříme si v dosahování našich cílů s neotřesitelnou vášní a důmyslností.

 

Spolupráce

Vytváříme synergii díky pocitu „sounáležitosti“, který je běžnou součástí komunikace a spolupráce v rámci společnosti i s našimi partnery.

Lidé

Věříme, že budoucnost naší organizace leží v srdcích a schopnostech jednotlivých jejích členů a pomůže jim rozvíjet jejich potenciál vytvářením kultury respektu k talentům.

 

Mezinárodní

Respektujeme různorodost kultur a zvyků, usilujeme o pozici nejlepšího v oboru a bojujeme o to, abychom byli bráni jako respektovaná globální firma.

 

Hyundai = Vaše životní příležitost.

Hyundai Vám nabízí jedinečnou příležitost: staňte se součástí našeho produktového týmu!Všechny pozice jsou nyní obsazeny.